EN | FA

جشن بزرگ

من طراحی گل‌های مراسم عروسی‌ام را خودم به تنهایی انجام دادم؛ و باید بگویم ورود من به دنیای حرفه‌ای طراحی گل، در روز بزرگ زندگی‌ام آغاز شد. واقعیت این است که ما همیشه به دنبال بهترین چیزها هستیم، نگاه‌مان زیباترین‌ها را شکار می‌کند و در خاطرمان ثبت می‌کند. و از میان زیبایی‌های دنیا، گل از همان روز اول با ما بوده است، کنارش نفس کشیده‌ایم و خاطراتمان با عطر گل‌های مختلف آمیخته شده است.

امروز روزی است که می‌خواهید در یادتان بماند و نه تنها در یاد خودتان، بلکه در ذهن میهمانان‌تان نقش ببندد و تا سال‌ها از آن سخن بگویند. قصد کرده‌اید که متفاوت باشید و در مراسم باشکوهی که برگزار می‌کنید، نقش اول را به گل‌ بدهید که زیبایی‌ فطری‌اش، زیبایی مراسم شما را صد چندان می‌کند. تنها دغدغه‌ی امشب شما می‌بایست وصال باشد و شادی ماندگاری که روی لب‌هایتان بنشیند و محو نشود. برای همین است که سراغ من آمده‌اید تا متناسب با حال و هوای مراسم روز بزرگ‌تان، هماهنگ با لباس، موسیقی و رنگ‌های حاضر در سالن میهمانی، گل‌ها را کنار هم بنشانم. 


زیباترین چیز کنار هم و با هم بودن شماست... مانند گل ها با هم باشیم
مجموعه کارها

وصال، محبت بی‌حد و مرز، عشق، پیوند جاودان، خوش‌بختی، سالیان دراز کنار هم بودن، مفاهیمی است که روز عروسی را می‌سازند. گل به این حس‌های ناب، جان می‌بخشد و آن‌ها را از فضای خشک و مصنوعی دور می‌کند و طبیعت را میزبان مراسم شما می‌کند. دل‌مشغولی امروزتان را به من بسپارید تا من فریبنده‌ترین تصویر طبیعت را در گوشه‌های خوش‌بختی‌تان بسازم.