EN | FA

هر رویدادی نیاز به طراحی با زبان خاص خود را دارد

1395/12/28

هر مراسمی مقدمات خود را می‌طلبد، حس و حال خودش را دارد و انرژی مخصوص به خود را از من طلب می‌کند. برای همین برای هر نوع مراسمی، می‌بایست به شکل خاصی آماده شوم، جور دیگری متناسب با شرایط آن مراسم فکر کنم، خودم را به جای برگزارکنندگان مراسم بگذارم و آن‌چه را که در ذهن دارند با آرایش جدیدی که به گل‌ها می‌دهم، پیاده کنم.

رستوران، اسپا، آرایشگاه یا مزون، جشن عروسی، هم‌فکری کاری و همایش، میهمانی تولد و تمام این بهانه‌ها زبان خود را دارد و نمی‌توان با یک رویکرد به تمام این موارد پرداخت و بعد از نتیجه لذت برد. با دانستن این مطلب است که هر یک از کارهای من با دیگری، تفاوت فاحشی دارد و متناسب با فضا و مکان و هماهنگ با تفکر مشتری و برگزارکننده شکل گرفته است.

کاری که من انجام می‌دهم ورای تزیین ساده‌ی گل‌هاست، بلکه من روح هر گل را با توجه به حال و هوای هر مراسم به آن رویداد می‌آورم و برای هرچه بهتر انجام دادن این کار، از زیبایی ذاتی گل و ذهن خلاق خودم بهره می‌گیرم.

برای همین است که انتخاب گل اهمیت زیادی در آرایش و طراحی آن دارد. من گل را با توجه به تم و فضای کلی مراسم انتخاب می‌کنم و با پیچش‌های مخصوص به خودم و ساقه‌ها و شاخه‌های طبیعت آن را جانی دوباره می‌دهم. حتی اگر در دو نوع مراسم مختلف، از یک گل استفاده کنم شکل معرفی آن گل در هرکدام از این گردهمایی‌ها متفاوت است، چرا که گل‌ها خود حال و هوایشان را انتخاب می‌کنند.

مطالب دیگر


هر وقت حس کردید نیاز دارید گل در زندگی شما نقش خاصی داشته باشد، کافی است با هم حرف بزنیم. محل مورد نظر جشن، گردهمایی و یا اتاقی که می‌خواهید گل‌ها در آن روح بدمند را، برایم تصویر کنید تا با هم صحبت کنیم.

سفارش